Dzbanek filtrujący.

Artykuł sponsorowany.

Ponad połowa mieszkańców większych miast w Polsce regularnie pije wodę z kranu – tak wynika z raportu „Picie, używanie i filtracja wody” zrealizowanego przez TNS Polska na zlecenie firmy Brita. Dzbanek filtrujący pozwala korzystać z wody kranowej bez żadnego ryzyka, a w dodatku zmniejsza ilość produkowanego plastiku. Na co zwrócić uwagę, gdy chcesz kupić taki produkt? O czym pamiętać i dlaczego właściwie warto mieć w swoim domu taki przedmiot?

Polacy doceniają wodę z kranu i regularnie ją filtrują, ponieważ mają świadomość, że ta po przefiltrowaniu zawiera cenne mikroelementy, które są wartościowe dla organizmu. Codzienne picie przefiltrowanej wody to mnóstwo korzyści dla zdrowia, ponieważ dzięki takiemu nawykowi łatwiej przyspieszyć metabolizm i zadbać o wydajniejszą pracę narządów wewnętrznych. Jak wybrać dobry dzbanek filtrujący i filtry do dzbanka?

W jaki sposób dzbanki pozwalają oszczędzać wodę?

Dobrze nawodniony organizm to podstawa do prawidłowego funkcjonowania i wie o tym każdy człowiek. Dostarczenie dziennej porcji wody do organizmu ułatwia dzbanek filtrujący. Przemyślany system filtracji pozwoli Ci

lepiej nawodnić organizm i zadbać o siebie jednocześnie troszcząc się o ekologię. Proces filtracji jest możliwy dzięki specjalnym filtrom, które przepuszczają wodę kranową i oczyszczają ją ze szkodliwych substancji takich jak: chlor, pestycydy i pozostałe zanieczyszczenia.

woda w szklance.

Jaki dzbanek filtrujący wodę wybrać?

Zastanawiasz się, dlaczego picie przefiltrowanej wody jest tak korzystne dla środowiska naturalnego? Przede wszystkim, wybierając butelkę filtrującą wodę przyczyniasz się do zmniejszenia produkcji plastiku, co w obliczu nadmiernego zanieczyszczenia świata tym tworzywem ma duże znaczenie.

Filtr Brita Maxtra w skuteczny sposób filtruje wodę ze szkodliwych substancji za pomocą perełek węgla aktywnego i technologii Microflow. Oczyszczanie wody za pomocą dzbanka i dopasowanego filtra jest proste i skuteczne. Ponadto naczynie jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, dlatego wybierając ten model dzbanka filtrującego – codzienne nalewanie wody do szklanki stanie się przyjemnym, wygodnym i komfortowym rytuałem dla zdrowia Twojego organizmu.

Dzbanek filtrujący to bardzo dobra inwestycja dla Ciebie, jeśli szukasz od dawna skutecznego sposobu na to, by mieć w swoim domu dobrze oczyszczoną wodę kranową w sposób ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.

Jeśli szukasz naprawdę dobrej metody, która  pomoże Ci skutecznie filtrować wodę z osadu, zanieczyszczeń i szkodliwych substancji, to warto sprawdzić dzbanek filtrujący wodę. 

Dlaczego warto kupić dzbanek firmy Brita?

Dzbanek filtrujący Brita skutecznie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie kranowej, czyli z chloru, pestycydów oraz innych substancji, które nie są mile widziane w ludzkim organizmie.

Jeśli szukasz wydajnego, poręcznego i skutecznego w działaniu dzbanka filtrującego do wody to Brita jest idealnym wyborem. Dlaczego?W filtrze znajdują się: drobna siatka, węgiel aktywny oraz żywica jonowymienna, a wszystkie te składniki zapewniają skuteczne oczyszczenie wody. Filtr sprawia, że w Twojej szklance pozostają tylko cenne mikroelementy. To również gwarancja, że inwestujesz w sprawdzony, wysokiej jakości dzbanek, dzięki któremu codzienne picie wody stanie się prawdziwą przyjemnością dla Ciebie i Twoich bliskich.

Warto wspomnieć, że perełki wymiennika jonowego zmniejszają twardość wody, dzięki czemu podczas jej gotowania wytrąca się mniej kamienia. W skuteczny sposób filtr do dzbanka pomaga również zredukować takie substancje jak miedź i ołów, dlatego pijąc wodę przefiltrowaną masz wrażenie, że ma ona znacznie lepszy smak niż taka, która nie jest przefiltrowana! Warto o tym pamiętać za każdym razem, ilekroć będziesz rozważać zainwestowanie pieniędzy w zakup dzbanka.

Dzbanek filtrujący.

Jak dobrać filtr do dzbanka filtrującego wodę?

Zastanawiasz się, jak szybko i skutecznie dobrać odpowiedni filtr do dzbanka filtrującego wodę? Zasada jest prosta – filtry należy dobierać w zależności od modelu dzbanka, a wymieniać wtedy, gdy specjalny wskaźnik umieszczony na pokrywie poinformuje Cię o konieczności wymiany wkładu. Filtry do dzbanka należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta. Jeden filtr Brita Maxtra+  oczyszcza wodę przez 4 tygodnie! Biorąc pod uwagę miesięczne wydatki na wodę butelkowaną, a korzyści jakie płyną z filtrowania wody kranowej, łatwo dostrzec oszczędności, które możesz przeznaczyć na dowolny cel np. podróż z bliskimi.

Dobra woda zdrowia doda – filtracja wody się opłaca!

Jeśli należysz do osób, które lubią oszczędzać pieniądze i cenią ekonomiczny tryb życia, to zakup dzbanka filtrującego wodę np. marki Brita sprawi, że już nigdy nie sięgniesz po wodę butelkowaną, ograniczysz produkcję plastiku i zyskasz narzędzie, które bez obaw pozwoli Ci nawadniać organizm w każdej sytuacji.