Kubek z imieniem dla dziecka

Artykuł partnera.

Lubisz czuć się wyjątkowo? Dzieciaki też to lubią! Niestety obecne dzieciaki żyją w świecie masowej produkcji… wszystkiego. Ale potrzeby są niemal niezmienne – dlatego warto podarować dziecku na urodziny czy inną okazję coś o indywidualnym charakterze. Wśród personalizowanych prezentów warto zwrócić uwagę na kubek z imieniem. Dla dziecka może to być coś naprawdę wielkiego!

Są różne rodzaje łatwych do spersonalizowania prezentów dla dzieci. Od koszulek czy bluz, przez personalizowane książki z bajkami, po właśnie kubki. Trzeba przyznać, że wśród najpopularniejszych personalizowanych prezentów to właśnie kubek z imieniem wyróżnia się najmocniej. Dlaczego?

Kubek dla dziecka – czy to dobry prezent?

Kubki mogą wydawać się oklepanymi prezentami, ale przecież ich popularność nie wzięła się znikąd. Bo przecież z personalizowanej koszulki dziecko w końcu wyrośnie, personalizowana bajka dla dzieci zacznie nudzić dorastającego malucha, a breloczek z imieniem zgubi się na najbliższej szkolnej wycieczce. Kubek z imieniem dla dziecka wyróżnia się pośród dziesiątek pomysłów na personalizowany prezent, bo jest najbardziej użyteczny. Jeśli tylko nie wypuścimy go z rąk wprost na kuchenną podłogę – będzie służył swojemu właścicielowi przez długie lata.

Kubek z imieniem – zalety

Podarowanie dziecku kubka z imieniem na wiele zalet. Spójrzmy na kilka największych powodów, dla których warto wybrać właśnie kubek jako prezent dla dziecka.

  1. Kubek z imieniem dla dziecka sprawi, że maluch poczuje się wyjątkowy i wyróżniony. To nie jest zwykły kubek, to jest jego (i tylko jego) kubek. Dzięki temu dziecko czuje się ważne i doceniane. A to bardzo ważne uczucia – bardzo wzmacniają pewność siebie!
  2. Wiesz, że kubek nie musi służyć tylko do picia? Wielu obdarowanym aż szkoda używać pięknego prezentu zgodnie z przeznaczeniem. Kubek personalizowany staje się więc czasami praktycznym biurkowym pojemnikiem na kredki, flamastry czy inne szkolne przybory.
  3. Jeśli w domu jest więcej niż jedno dziecko, z pewnością znasz sytuacje, gdy dzieciaki kłócą się o kubek. Bo gdy Antek chce niebieski kubek do porannego soku, to nagle niebieski staje się ulubionym kolorem Franka, który na co dzień pije przecież z czerwonego kubka. Dzięki kubkom z imionami każde dziecko ma swój własny, niepowtarzalny kubek. To naprawdę eliminuje nieporozumienia! 

Jak stworzyć kubek z imieniem dla dziecka?

Zrób to w Internecie! Zaprojektuj swój kubek w jednym z prostych w obsłudze konfiguratorów. Jeśli szukasz mnóstwa wzorów pięknych kubków z dużymi możliwościami personalizacji, koniecznie spróbuj wykonać swój projekt kubka dla dziecka na stronie Empik Foto.

Gotowy projekt zamówisz kilkoma kliknięciami, a już po kilku dniach odbierzesz personalizowany kubek od kuriera lub z jednego z punktów odbioru. Kubek z imieniem dla dziecka to nie tylko praktyczny prezent, ale także sposób na podkreślenie wyjątkowości malucha. To idealny upominek na różne okazje, który z pewnością dostarczy dziecku wiele radości i poczucia bycia wyjątkowym. Jeszcze dziś zaprojektuj i zamów kubek dla swojego dziecka!